Domovská stránka > O nás > Kde působíme > Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště
V Uherském Hradišti vyrábí a dodává tepelnou energii společnost CTZ s.r.o., která je součástí skupiny MVV Energie CZ již od roku 2000.
 
Od roku 2009 je CTZ s.r.o. také výrobcem elektrické energie, kterou vyrábí kogeneračně.

 Zajímavosti a zprávy

Na energii chytře – díky nové aplikaci odkudkoliv a kdykoliv21. 4. 2021MVV přichází s novým benefitem v projektech Vize Chytrý dům. Zákazníci mají nyní kromě garance výhodné ceny za elektřinu přímo ze své čtvrti k dispozici zdarma a bez reklam novou aplikaci MVV online. MVV Energie CZ a.s.
Předseda představenstva MVV Jörg Lüdorf a starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha podepsali memorandum o porozumění23. 1. 2020Cílem spolupráce mezi MVV Energie CZ a.s. a městem Uherské Hradiště, společníky naší dceřiné společnosti CTZ s.r.o., je příprava změny palivového mixu v uhelné teplárně v městské části Mařatice. Přechod na jiné palivo by měl zajistit dlouhodobě stabilní ceny tepla a minimalizovat vliv teplárny na životní prostředí, včetně snížení emisí skleníkových plynů a zamezení prašnosti současné skládky uhlí. MVV Energie CZ a.s.
Nová „zelená stěna“ bude chránit proti prašnosti celoročně; s realizací začíná CTZ již letos na jaře27. 2. 2015Společnost CTZ s.r.o. Uherské Hradiště nechala v rámci projektu „Regenerace zelené stěny“ vypracovat dendrologickou studii a následný projekt na realizaci snížení prašnosti skládky uhlí. Hned po vykácení několika vybraných stromů v březnu společnost nově vysadí 72 stromů a přes tisíc kusů dřevin. CTZ rovněž prověřuje možnost instalace tzv. mlžící stěny.
MVV Energie CZ a.s.
Libor Karásek: Uherské Hradiště není jen městem folkloru a lidových tradic28. 9. 2009Libor Karásek: Uherské Hradiště není jen městem folkloru a lidových tradicS prací na radnici Uherského Hradiště jste se seznámil již v roce 1998 jako vedoucí odboru. Jak dnes hodnotíte těchto devět měsíců? Pomohly vám nyní při vedení města z pozice starosty? MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací