Domovská stránka > Tiskové centrum > Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Libereckou teplárnu nově povede Jan Sedláček1. 7. 2020Novým předsedou představenstva Teplárny Liberec, a.s. se od 1. července stává Ing. Jan Sedláček. Bude zodpovědný za strategii společnosti, finance a obchod. Ve vedení Teplárny Liberec nahrazuje Ing. Martina Pěnčíka, který ze společnosti odchází z osobních důvodů. MVV Energie CZ a.s.
Skupina MVV Energie CZ vykázala stabilní výsledky, mateřská společnost MVV Energie AG získala nového akcionáře3. 4. 2020Energetická skupina MVV Energie CZ zvýšila v účetním roce 2018–2019 výnosy oproti předcházejícímu období z 1,984 miliardy korun na 2,031 miliardy korun. Provozní hospodářský výsledek se meziročně snížil o 6,3 % na 305 milionů korun, celková finanční stabilita společnosti se však zvýšila. Minoritní podíl ve výši 45,1 % v mateřské firmě MVV Energie AG se sídlem v německém Mannheimu získal penzijní fond First State Investments. MVV Energie CZ a.s.
MVV Energie CZ oslavila 20. výročí vstupu strategického partnera a oznámila ústup od uhlí do roku 203021. 11. 2019Ambiciózní plán snížit aktuální pětinový podíl uhlí při výrobě tepla a elektřiny do roku 2030 představila v těchto dnech významná energetická skupina MVV Energie CZ. Stalo se tak u příležitosti 20. výročí spojení se strategickým partnerem – MVV Energie AG, který je městskou společností z německého Mannheimu.
MVV Energie CZ a.s.
Novým jednatelem IROMEZU je Jaromír Prokop2. 4. 2019Na pozici jednatele společnosti IROMEZ s.r.o. byl s účinností od 1. dubna 2019 zvolen Jaromír Prokop. Ve skupině MVV působí už od roku 2014 na pozici manažera správy majetkových účastí v mateřské společnosti a je také členem dozorčích rad společností CTZ s.r.o. a Teplárna Liberec, a.s. IROMEZ opětovně povede spolu se stávající jednatelkou Hanou Zíkovou a bude zodpovídat za provoz a technické řízení. MVV Energie CZ a.s.
Personální změny ve skupině MVV Energie CZ7. 1. 2019Strategii MVV od 1. ledna 2019 řídí Ing. Branislav Posuch. Novým předsedou představenstva Teplárny Liberec se stal Ing. Martin Pěnčík.
MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací