GreenNet v Pelhřimově získal ocenění Podnikatelský projekt roku 2019
MVV Energie CZ a.s.

Vítězství v kategorii Úspory energie z obnovitelných zdrojů soutěže Podnikatelský projekt roku 2019 si odnesla naše dceřiná společnost IROMEZ s.r.o. z Pelhřimova. Stalo se tak díky úspěšnému projektu GreenNet, který se týkal komplexní rekonstrukce teplovodní sítě. Porota vyzdvihla vyřešení stávajících ztrát při dodávkách tepla i fakt, že projekt přispěl k čistotě ovzduší. Přípravy i realizace probíhaly téměř čtyři roky a byly spolufinancovány z programu Výzvy I programu Úspory energie v SZT OP PIK.

Investici jsme zrealizovali podle našich představ a ve velmi dobré kvalitě. Mám velkou radost, že se nám podařilo centrální zásobování v Pelhřimově zmodernizovat a učinit jej šetrnějším pro životní prostředí. Zastávám názor, že město jsme nezdědili po předcích, ale máme je půjčené od našich dětí,“ říká Hana Zíková, jednatelka společnosti IROMEZ s.r.o., která je součástí skupiny MVV Energie CZ. 

Více info na www.iro.mvv.cz 

 

 

MVV Energie CZ a.s.
Kutvirtova 339/5
150 00 Praha 5
telefon: 272 113 113
e-mail: mvv@mvv.cz
 
www.mvv.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.