Projekt GreenNet v Liberci byl dnes slavnostně zahájen
MVV Energie CZ a.s.
GreenNet-Liberec-logo

V rámci projektu GreenNet dojde k výměně parovodů na jedné ze tří parovodních větví úspornějšími horkovody. Modernizace teplárenské sítě je rozdělena do dvou let. Náklady na její rekonstrukci přesáhnou 300 miliónů korun. Na projekt získala Teplárna Liberec dotaci ve výši 70 milionů korun z programu OPPIK. V letošním roce budou stavební práce probíhat především na sídlištích v Pavlovicích a Ruprechticích, v příštím roce dojde na zbývající kilometry sítě přes centrum Liberce až do Teplárny. Předpokládané ukončení prací je na začátku roku 2020. Dnešního slavnostního zahájení se zúčastnili zástupci všech hlavních aktérů celého projektu.

MVV-GreenNet-Liberec-zahajeni
Na fotografii (zleva): 
Vojtěch Šilhán za Komerční banku, Vladimir Kravjansky, předseda představenstva Teplárny Liberec, náměstek primátora Jan Korytář, Jörg Lüdorf, předseda představenstva MVV Energie CZ, Tibor Batthyány, primátor Liberce, Petr Heincl, místopředseda představenstva Teplárny Liberec a Michal Hrubý, generální ředitel hlavního dodavatele stavby TENZA
MVV Energie CZ a.s.
Kutvirtova 339/5
150 00 Praha 5
telefon: 272 113 113
e-mail: mvv@mvv.cz
 
www.mvv.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.