Projekt geotermálního zdroje pro Litoměřice pokračuje
MVV Energie CZ a.s.
I přestože některé zahraniční zkušenosti ukazují, že projekt výstavby geotermálního zdroje nemusí být vždy bezproblémový, o projekt v Litoměřicích má skupina MVV Energie CZ zájem.
 
"Naším cílem je udržet výhodné ceny energie pro konečné zákazníky v Litoměřicích a dostát naší odpovědnosti za zajištění tepelné pohody. Jsme připraveni teplo z nového geotermálního zdroje distribuovat v našich moderních rozvodech a zároveň vybudovat dostatečný zdroj pro zálohování celé tepelné soustavy," komentuje možnosti spolupráce na projektu Ing. Václav Hrach, Ph.D., předseda představenstva. 
 
Pro výrobu potřebných dodávek tepla, udržení ceny tepla a především zajištění bezpečnosti pro obyvatele města Litoměřice je společnost připravena na projektu spolupracovat. "Jsme logickým partnerem a s městem se již snažíme intenzivně spolupracovat.
 
Jsme připraveni prohloubit naši spolupráci a po získání potřebných dat můžeme zahájit společné práce na projektu," dodává Václav Hrach. Právě MVV Energie CZ má jako jediná v České republice, a to již od roku 2002, zkušenosti s výrobou tepla z geotermálního zdroje v Děčíně.  
MVV Energie CZ a.s.
Kutvirtova 339/5
150 00 Praha 5
telefon: 272 113 113
e-mail: mvv@mvv.cz
 
www.mvv.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.