MVV Energie CZ se zobrazuje v mobilních zařízeních
MVV Energie CZ a.s.
Webové stránky společnosti MVV Energie CZ a.s. jsou nově upravené pro práci i v mobilních zařízeních. Tzv. mobilní verze usnadní uživatelům snadné a rychlé zobrazování webových stránek a jejich prohlížení v mobilních telefonech, tabletech a jiných přenosných zařízeních. Uživatelé se tak dostanou rychleji k potřebným informacím o společnosti.
 
Uživatel, který navštíví doménu www.mvv.cz ve svém mobilním zařízení je automaticky přesměrován na mobilní verzi webových stránek. Tato verze mu zaručuje zobrazení stránky v přibližně 3 sekundách a tedy celkově snadnější a zásadně rychlejší prohlížení celého webu. Tuto rychlost zaručuje upravená verze webu, která neobsahuje pro mobilní přístroje nadbytečnou grafiku.
 
Vzhledem jsou tak sice webové stránky na mobilních zařízeních odlišné, obsah i uspořádání menu webových stránek je však totožné s obsahem klasického webu. 
 
A i klasickou verzi webu si může uživatel z mobilního telefonu či tabletu prohlížet. Jednoduchý odkaz, který ho přesměruje je v mobilní verzi také umístěn. 
 
Ing. Pavla Kutlu
pavla.kutlu(zavinac)mvv.cz
MVV Energie CZ a.s.
Kutvirtova 339/5
150 00 Praha 5
telefon: 272 113 113
e-mail: mvv@mvv.cz
 
www.mvv.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.