Pelhřimov

Pelhrimov
Teplo i elektrickou energii vyrábí v Pelhřimově společnost IROMEZ s.r.o., která je členem skupiny MVV Energie CZ od listopadu 2009.

 Zajímavosti a zprávy

Projekt dlouhodobého partnerství se zákazníky IROMEZ získal prestižní ocenění Projekt roku26. 4. 2018Pelhřimovská teplárna IROMEZ se zařadila mezi pět nejlepších teplárenských projektů, které byly v České republice v roce 2017 úspěšně zrealizovány. Výsledky soutěže o Křišťálový komín vyhlásilo slavnostně Teplárenské sdružení ČR na Dnech teplárenství a energetiky v Hradci Králové 24. dubna 2018. MVV Energie CZ a.s.
Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - v představenstvu Teplárny Liberec a TERMIZO je Petr Heincl, novým jednatelem IROMEZ je Pavel Rychetský4. 10. 2016Novým členem představenstva Teplárny Liberec, a.s. a současně také místopředsedou představenstva společnosti TERMIZO a.s. se s účinností od 1. října 2016 stal Petr Heincl. V obou společnostech bude řídit resort technika a provoz. K témuž datu byl ve společnosti IROMEZ s.r.o. do funkce jednatele zvolen Ing. Pavel Rychetský, který společnost povede spolu se stávající jednatelkou Mgr. Ing. Hanou Zíkovou. MVV Energie CZ a.s.
Novým jednatelem IROMEZ s.r.o. je Bořivoj Kůla2. 10. 2015Do skupiny MVV Energie CZ nově nastoupil Ing. Bořivoj Kůla, MBA. S účinností od 1. října 2015 byl rozhodnutím jediného společníka zvolen do funkce jednatele společnosti IROMEZ s.r.o., kterou povede spolu se stávající jednatelkou Mgr. Ing. Hanou Zíkovou. Ing. Kůla zodpovídá za technické řízení a provoz. MVV Energie CZ a.s.
Změny ve vedení IROMEZ4. 8. 2015Ze skupiny MVV Energie CZ odchází Ing. Zdeněk Hippmann, který tak již nebude nadále působit ve vedení společnosti IROMEZ s.r.o. Společnost povede stávající jednatelka Mgr., Ing. Hana Zíková. Druhým jednatelem, s účinností od 3. srpna 2015, byl zvolen Ing. Jaromír Prokop, MBA.
MVV Energie CZ a.s.
Novou jednatelkou IROMEZ s.r.o. je Hana Zíková9. 7. 2014Skupina MVV Energie CZ má novou posilu – s účinností od 1. července 2014 byla rozhodnutím jediného společníka do funkce jednatele IROMEZ s.r.o. zvolena Mgr. Ing. Hana Zíková. Vedle Ing. Zdeňka Hippmanna se tak stala druhým jednatelem společnosti, kde je zodpovědná za vedení resortu Finance a účetnictví. MVV Energie CZ a.s.
Starosta Leopold Bambula: Pelhřimov je můj domov28. 4. 2010Starosta Leopold Bambula: Pelhřimov je můj domovJedna z nejnižších nezaměstnaností v republice díky prosperujícím společnostem, úspěšnému čerpání dotací na prospěšné projekty, zajištěným veřejným službám a nejen místním známým akcím plných rekordů přímo na hlavním náměstí, které je srdcem města. MVV Energie CZ a.s.
V Pelhřimově bude již 20. ročník festivalu rekordů!28. 4. 2010V Pelhřimově bude již 20. ročník festivalu rekordů!Každoročně druhý víkend v červnu probíhá v Pelhřimově setkání lidí, kteří ve svých oborech představují špičku mnohdy nejen v ČR. Jedná se o setkání rekordmanů s příznivci netradiční zábavy, širokou diváckou veřejností a se zástupci sdělovacích prostředků. MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací