Homepage > Press centre > News > MVV News: Koronavir nás semkl. Dále rozvíjíme spolupráci s městy a chystáme nové produkty

MVV News: Koronavir nás semkl. Dále rozvíjíme spolupráci s městy a chystáme nové produkty

Jak vypadala karanténa a opatření spojená s covid-19 na MVV v našich regionech? Co znamená koronakrize pro hospodaření a další směřování MVV? A jak to, že virus nezpomalil přípravu řady nových inovačních projektů? Také o tom se dočtete v letošním vydání MVV magazínu.

Pandemie však zdaleka není jediným ani hlavním tématem. Tím jsou především vize a plány do budoucna naší skupiny. Už tradičně je pojmenovává CEO Jörg Lüdorf. Zmiňuje fakt, že právě inovace v oblasti energetiky mohou České republice pomoci splnit klimatické závazky.

V řadě ohledů se tak již ostatně děje. Popisují to texty věnované novým projektům v oblasti obnovitelných zdrojů nebo ekologizace provozů v několika městech. Do stejné oblasti patří také článek přibližující nejúspěšnější rok Divize energetických služeb MVV realizující stále větší projekty EPC (Energy Performance Contracting).

A k tomu jako obvykle množství aktualit z dceřiných společností i centrály v Praze (v novém sídle na Waltrovce), prostor věnovaný zaměstnancům a tentokrát i novince v podobě mobilní aplikace MVV online.

 
Zpravodaj je dostupný v elektronické verzi na stránkách MVV Energie CZ.
 
 
Ing. Jitka Tůmová

 

 

 

This website uses cookies to customise web content and monitor traffic. By using this website you consent to our use of these cookies. More information