MVV Energie CZ a.s.
Teplem zásobujeme zákazníky v patnácti městech. Celkově již více než 50 % tepla vyrobeného u nás pochází z kogeneračních zdrojů. Šetříme tím palivo, finance i životní prostředí.
MVV Energie CZ a.s.
Elektřinu vyrábíme již v jedenácti městech, vždy vysokoúčinnou kombinovanou výrobou elektřiny a tepla. Od roku 2007 jsme investovali již více než 600 milionů korun do rozšíření kogenerační výroby.
MVV Energie CZ a.s.
Přeměňujeme na teplo a elektřinu stovky tisíc tun komunálního odpadu. V Libereckém kraji energeticky využíváme více než polovinu veškerého vyprodukovaného odpadu, který by jinak skončil na skládkách.
MVV Energie CZ a.s.
Od roku 1993 jsme realizovali již na 40 projektů energetických úspor, zejména metodou EPC. Naši zákazníci s námi uspořili přes 950 milionů korun na projektech pro školy, bazény, nemocnice, kulturní domy, haly, výrobní i nevýrobní podniky.
MVV Energie CZ a.s.
Pitnou vodou zásobujeme moravské město Studénka a průmyslový areál Jasenice, který se nachází na katastrálním území města Vsetín. Jako jediní v České republice také využíváme geotermální vodu k výrobě tepla pro tisíce domácností.

Aktuality

MVV News: Energetika prochází obří změnou. A my stavíme na ekologii, inovacích a spolupráci s komunitami3. 9. 2019Hned dva velké rozhovory se zástupci nejvyššího managementu naší společnosti najdete v podzimním vydání MVV magazínu. O své názory na vývoj skupiny a na naše klíčové projekty se podělil Jörg Lüdorf, CEO MVV Energie CZ a.s. Vývoj celého odvětví fundovaně popisuje člen představenstva Jaroslav Pantůček. MVV Energie CZ a.s.
Nový EPC projekt MVV přinese Hornímu Slavkovu garantovanou úsporu 14 milionů4. 7. 2019MVV Energie CZ nyní realizuje dva nové projekty energetických úspor se zaručeným výsledkem, tedy metodou EPC. Prvním z nich jsou EPC opatření na osmi objektech města Horní Slavkov v Karlovarském kraji, kde provádí také aktivní energetický management, dalším je třetí etapa EPC projektu v budově SMOSK v Praze. MVV Energie CZ a.s.
Za péči o zákazníky získala MVV další křišťálový komín25. 4. 2019MVV obhájila prestižní ocenění Projekt roku v kategorii „Zlepšování služeb a péče o zákazníky“, kterou po loňské úspěšné premiéře znovu vyhlásilo Teplárenské sdružení ČR. Projekt dlouhodobého partnerství se zákazníky ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ se tak zařadil mezi pět nejlepších teplárenských projektů roku 2018. Vedení společnosti převzalo křišťálový komín z rukou výkonného předsedy TSČR Tomáše Drápely na slavnostním večeru Dnů teplárenství a energetiky 24. dubna 2019 v Hradci Králové. MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Víte, že?
Díky masivnímu rozšíření kogenerační výroby jsme od roku 2008 významně zvýšili účinnost výroby ve skupině MVV Energie CZ a zvýšili tak úsporu energie o více jak 20 %.

MVV newsletter

 
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací