Aktuality

Projekt ZEVO pro malá a střední města má první kladné posouzení dokumentace EIA8. 10. 2021Projekt skupiny MVV na výstavbu zařízení pro energetické využití odpadů (ZEVO), šitý na míru malým a středním městům v České republice, ve kterých funguje systém centrálního zásobování teplem, získal první kladné rozhodnutí k dokumentaci EIA. Udělil jej Odbor životního prostředí a zemědělství Zlínského kraje a týká se záměru výstavby tohoto zařízení ve Vsetíně. MVV Energie CZ a.s.
Rozšířili jsme kolekci Křišťálových komínů – díky projektu GreenNet v Liberci17. 9. 2021Za Oscara v oblasti energetiky je označovaný Křišťálový komín udělovaný každoročně Teplárenským sdružením České republiky. Kolekce skupiny MVV se čerstvě rozšířila o další cennou sošku: sdružení ocenilo rozsáhlý projekt GreenNet, který naše dceřiná společnost Teplárna Liberec realizovala mezi léty 2018 a 2020 v libereckých čtvrtích Pavlovice a Ruprechtice. MVV Energie CZ a.s.
Kulaté stoly k modernizaci teplárny Mařatice v Uherském Hradišti přinesly nové informace2. 9. 2021V úterý 31. srpna a ve středu 1. září se v uherskohradišťském Klubu kultury konaly veřejné diskuze o modernizaci teplárny v Mařaticích. Zástupci naší dceřiné společnosti CTZ a externí odborníci prezentovali dodatečné informace a odpovědi na otázky, které k tématu modernizace vznesli zastupitelé Uherského Hradiště a zástupci iniciativy Čisté Hradiště. Následné diskuze se zúčastnili i zástupci Zlínského kraje, včetně statutární náměstkyně hejtmana Bc. Hany Ančincové. MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Víte, že?

Skupina MVV rozvíjí program dekar­bonizace. Uhlí v teplárnách nahrazujeme alternativa­mi s nižší produkcí CO2 či CO2 neutrální. Máme klíčové znalosti a zkušenosti v oblasti plynových tepláren, obnovitelných zdrojů energie a energetického využívání odpadu.

MVV newsletter

 MVV news
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací