Česká Lípa

Česká Lípa
V České Lípě vyrábí a zákazníkům dodává teplo ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s., která je členem skupiny MVV Energie CZ již od roku 2001. 
  
Od roku 2011 vyrábí v České Lípě společnosti G-RONN s.r.o.G-LINDE s.r.o. kogeneračně elektrickou energii.

 Zajímavosti a zprávy

Ve vedení Teplárny Liberec je nově Vladimir Kravjansky30. 10. 2017Novým místopředsedou představenstva Teplárny Liberec se stává pan Vladimir Kravjansky, v jehož kompetenci bude celkové řízení, ekonomika a obchod. Naváže tak na činnost Jaroslava Pantůčka, který své působení ve skupině MVV končí. MVV Energie CZ a.s.
Výrobu a techniku v českolipské teplárně povede nově Jan Sulík19. 1. 2015Technický úsek ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ a.s. má nové vedení. Ing. Jan Sulík přichází do společnosti místo Ivana Urbana, který se loučí s pracovní kariérou. Jan Sulík bude mít od 17. ledna 2015 z pozice místopředsedy představenstva na starosti výrobu a techniku pro celou Českou Lípu. Nové členy má i dozorčí rada a sbor poradců. MVV Energie CZ a.s.
Mezinárodní festival sídlí v České Lípě21. 9. 2010Mezinárodní festival sídlí v České LípěFestival Lipa Musica úspěšně zahájil již svůj 9. ročník. Tři otázky jsme položili starostce České Lípy, řediteli festivalu i předsedovi představenstva generálního partnera festivalu. MVV Energie CZ a.s.
Povodně srpen 20102. 9. 2010Povodně srpen 2010Bleskové povodně, jež zasáhly především sever České republiky na začátku měsíce srpna, zasáhly i města skupiny MVV Energie CZ. MVV Energie CZ a.s.
Lipý - cukrovar, krajský soud nebo hrad?26. 5. 2009Lipý - cukrovar, krajský soud nebo hrad?Podle současného stavu poznání vznikl vodní hrad Lipý před rokem 1277. V 16. století se stal zámkem. Trpěl majetkovým rozdělením. Dochované prameny dosvědčují, že jednotlivé části budovy a různé místnosti měly odlišné držitele. MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací